Son Dakika

BAKAN KASAPOĞLU TEB BNP TENİS TURNUVASI TANITIMINA KATILDI

 


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TEB BNP Paribas Tenis Turnuvası'nın, açısından önemli sporcuların bir araya geldiği ve sporseverlerin ilgiyle takip ettiği bir organizasyon olduğunu kaydetti.

TEB BNP Paribas Tenis Turnuvası'nın tanıtım toplantısına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Tenis açısından önemli sporcuların bir araya geldiği ve sporseverlerin ilgiyle takip ettiği bir organizasyon" diye konuştu.

TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul Kadınlar Tenis Turnuvası'nın tanıtımı yapıldı. Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) İstanbul Tenis Merkezi'nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "TEB BNP Paribas, tenis açısından önemli sporcuların bir araya geldiği ve sporseverlerin ilgiyle takip ettiği bir organizasyon. Bu güzel çalışma için gayret ortaya koyan federasyonumuza, çok kıymetli sponsorlara teşekkür ediyorum. Başta sporculara, hakemlere, burada görev yapacak geleceğin şampiyonu çocuklarımıza ve organizasyon ekibine başarı diliyorum" diye konuştu.

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.