Son Dakika

LÜTFÜ TÜRKKAN: "2013 YILINDA SN BAHÇELİNİN EMRİYLE TAKSİM'DE GEZİ PARKI EYLEMLERİNE DESTEK İÇİN BİLDİRİ OKUDUK"

 


İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü TÜRKKAN, şahsi twitter hesabından 2013 yılında MHP'li bir grup siyasetçiyle birlikte gezi eylemlerine destek vermek için Taksim'de bildiri okuyup yürüyüş yaptıkları videoyu paylaşarak şu twitleri attı;

 "Gezi ile ilgili çok şey konuşuldu Kavala’nın ağırlaştırılmış müebbet cezası almasından sonra.. Benim de anlatacaklarım var. Önemli bazı anekdotlar paylaşacağım bu akşam."


 "Sayın Bahçeli’nin görevlendirmesi ile, şimdi TBMM Bşk Vek. olan Celal Adan, Genel Bşk Yard Atilla Kaya, İstanbul Mv Ali Torlak ve ben 1 Haziran 2013’de Taksim Meydanı’nda biber gazının genizleri yakan havasını soluyarak bir bildiri okuduk ve Hükümeti istifaya davet ettik."
 
 
 "Şimdi zamanın ruhuna uygun konuşanlara, Sayın Akşener’i karalamaya kalkanlara Gezi’den kalan bu anımı sizlerle paylaşmak istedim."
 
 
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.