Son Dakika

BAKAN KASAPOĞLU, ŞAMPİYON KADIN SPORCULARIMIZI KUTLADI

 


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Romanya'da düzenlenen 21 Yaş Altı Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası'nda çift kadınlar finalinde İtalya'yı mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Özge Yılmaz ve Ece Haraç’ı tebrik etti. 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Romanya'da düzenlenen 21 Yaş Altı Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası'nda çift kadınlar finalinde İtalya'yı 3-0 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Özge Yılmaz ve Ece Haraç’ı yayımladığı mesajla kutladı.

Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Romanya'da düzenlenen 21 Yaş Altı Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası'nda çift kadınlar finalinde İtalya'yı 3-0 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Özge Yılmaz ve Ece Haraç’ı yürekten kutluyorum. Avrupa Şampiyonu olarak bizleri sevindiren milli sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum. Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası'nda Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçen herkese ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum”

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.