Son Dakika

JUDO MİLLİ TAKIMI 3 ALTIN 2 GÜMÜŞ VE 2 BRONZ MADALYA KAZANDI

 


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çekya’da düzenlenen Avrupa Gençler Judo Şampiyonası’nda 3’ü altın, 2’si gümüş ve 2’si bronz olmak üzere 7 madalya kazanan milli sporcular için tebrik mesajı yayımladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çekya’da düzenlenen Avrupa Gençler Judo Şampiyonası’nda 3’ü altın, 2’si gümüş ve 2’si bronz olmak üzere 7 madalya kazanan ve şampiyonayı zirvede tamamlayan milli sporcuları yayımladığı mesajla tebrik etti.

Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Çekya’nın başkenti Prag’da düzenlenen Avrupa Gençler Judo Şampiyonası’nda 3’ü altın, 2’si gümüş ve 2’si bronz olmak üzere 7 madalya kazanan sporcularımızı kutluyorum. Sporcularımızın şampiyonayı zirvede tamamlaması bizlere ayrı bir mutluluk yaşattı. Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Genç sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum.”

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.